szkolenie carvingowe, sportowe lub dla dzieci

wyjazd szkoleniowy do włoch
14-18.01.2024

Informacje

O szkoleniu

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących podnieść swoje umiejętności narciarskie na wyjazd szkoleniowy do włoskiej Civetty (Caprile di Alleghe).

 

Do wyboru macie poniższe szkolenia:

szkolenie carvingowe

szkolenie sportoweszkolenie dla dzieci do lat 12


Miejsce szkoleń

 Civetta to rejon położony w samym centrum Dolomitów, jego nazwa pochodzi od potężnego masywu Civetta (3220 m n.p.m.). Leży on w najpiękniejszym zakątku Dolomitów, pomiędzy Marmoladą, a Cortiną Di Ampezzo. Jest to jeden z bardziej urokliwych włoskich rejonów, bez tłumów, większość tras jest przez cały dzień w dobrym stanie. Całą Skiarenę można zjechać bez odpinania nart. Główne trasy to niebieskie i szerokie trasy czerwone. Region szczególnie polecany rodzinom z dziećmi. 

Civetta obóz narciarski freeride sport

ważne informacje

– Nasi kursanci zobowiązani są do noszenia KASKÓW w trakcie trwania szkolenia.
– Zalecamy stosowanie dodatkowych ochraniaczy na kręgosłup!

– Rezerwacje miejsc potwierdzamy po wpłacie należności za szkolenie.

Opłaty prosimy kierować na konto szkoły:

Santander  Bank Polska / Oddział Bielsko-Biała        

97 1910 1048 2512 0645 5626 0001

 

Freeridesport Grzegorz Dendys zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych- prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej. 

 

UWAGA! Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania lub przerwania szkolenia   w przypadku, gdy wskutek zarządzeń władz- zarówno krajowych, jak i zagranicznych,   w tym w szczególności w związku ze stanem epidemii i/lub stanem zagrożenia epidemicznego – Organizator szkolenia do chwili rozpoczęcia szkolenia lub w trakcie jego trwania objęty zostanie zakazem lub ograniczeniem prowadzenia działalności.                             

Jeśli skutkiem w/w zarządzeń będzie brak możliwości przeprowadzenia lub kontynuacji szkolenia lub wskutek których transfer lub pobyt personelu Organizatora szkolenia do miejsca lub w miejscu przeprowadzenia szkolenia będzie niemożliwy lub nie będzie mógł być kontynuowany- znajdą zastosowanie przepisy art. 495 Kodeksu cywilnego , a organizator stosownie do okoliczności z uwzględnieniem treści art. 495 par. 1 albo par. 2 Kodeksu cywilnego dokona zwrotu Uczestnikowi szkolenia  całości albo części wynagrodzenia Organizatora szkolenia, jakie uiścił Uczestnik szkolenia. 

     

CENNIK

wyjazd szkoleniowy do civetty
PLN 1350
  • szkolenie z instruktorem do wyboru - 5 h dziennie

Formularz zgłoszeniowy

Galeria