Rozpocznij z nami wspaniałą przygodę

Klub rowerowy

Informacje

O naszym klubie

Jesteśmy dziecięco-młodzieżowym klubem rowerowym, specjalizującym się w kolarskich dyscyplinach grawitacyjnych: enduro, downhill, pumptrack, dual, dirt. 

Naszą siedzibą jest Rowerownia Freeridesport, usytuowana na Błoniach – rekreacyjnych terenach BBOSiR w stolicy polskiego MTB – Bielsku-Białej. Działamy już szósty sezon, trenując całorocznie w terenie: ścieżki Enduro Trails i nie tylko, oraz na hali. W sezonie od wiosny do jesieni trenujemy wyjazdowo na zgrupowaniach i obozach zarówno w polskich jak i zagranicznych Bike Parkach na terenie Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Słowenii i Niemiec.

Ponad 70 naszych klubowiczów (w tym 10 młodych bikerek) w wieku od 4 do 18 lat trenuje pod czujnym okiem 4 trenerek i 7 trenerów, z sukcesami startując i stając na podium w wielu edycjach Joy Ride’u i Junior Cupów.

Dołącz do nas!

Czego możemy cię nauczyć

Zajęcia podzielone są na 5 grup:

Cennik klubu rowerowego

W sezonie wiosenno-letnim trenujemy na ścieżkach Enduro Trails, na pumptracku, stolikach, northshorach. Kumulujemy treningi, wyjeżdżając do bike parków w Szczyrku, Wiśle, Kasinie. W okresie jesienno-zimowym trenujemy w skateparku w Katowicach.

Galeria z naszego klubu rowerowego

Formularz zgłoszeniowy