Doświadczenie i pasja

Instruktorzy narty

Grzegorz Dendys

SZEF SZKOŁY I KLUBU

Instruktor wykładowca SITN PZN ze sportowym dorobkiem: wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w carvingu, zawodnik i organizator zawodów skicrossowych w Polsce i za granicą.Reprezentował Polskę na kongresach narciarskich w składzie Demo Team Polska SITN PZN. Jako kadrowicz startował w Pucharze Świata w carvingu. Wychował się i trenował na Pilsku,każdą wolną chwilę spędzał poza trasą. Od wielu lat prowadzi kursy freeride"owe w Europie i w USA (Utah, Wyoming) - ulubiona miejscówka Jackson Hole 😀 Obecnie szef Komisji Instruktorów Zawodowych SITN PZN. Poza nartami instruktor MTB, prowadzi klub rowerowy.

Zbyszek Dendys

Trener prowadzący MMS DENDYSSKI

Trener narciarstwa alpejskiego 2 klasy, instruktor SITN PZN, instruktor sportu MENiS, instruktor MTB; absolwent AWF w Katowicach, kierunek... narciarstwo alpejskie, ale wybrał wąską specjalizację - skicross: po wprawkach na rodzimym gruncie reprezentował Polskę na Uniwersjadzie Zimowej w 2005 r. i startował w Saab Salomon Crossmax. Tak się przywiązał do tego crossowania, że szuka crossowych wyzwań na quadzie, rowerze i... rolkach.

Michał Dendys

Kadra Szkoły

Byłem racerem- jestem freeriderem.Lata doświadczeń zawodniczych pomagają w zdobywaniu doświadczeń instruktorskich😉 A jeśli chodzi o narty tak po prostu... freetouring i freeride to zdecydowanie najlepsze zajawki!

Michał Dendys

Kadra Szkoły

Zaczynałem swoją przygodę z nartami jako malutki chłopak. Dobra zabawa z kolegami przerodziła się w sport, który trenowałem profesjonalnie przez kilka sezonów i który teraz jest moją pracą. Ale obowiązki nie przysłoniły pasji i nadal uwielbiam spędzać czas na dwóch deskach. Największa radość to wyjazd poza trasę do stromego żlebu albo do lasu, gdzie jest bialego puchu po pas;) Każdy dobry narciarz wie- najciekawsze są miejsca mało uczęszczane i trudne do zdobycia. Dlatego zakochalem się w skitourach i od kilku dobrych sezonów oprócz przyjemności jazdy w dół znajduję ją również w podchodzeniu. To świetny przedsmak prawdziwej zabawy, jaką jest zjazd poza traską;)

Katarzyna Soj

Kadra szkoły

Główna nawigacja Instruktorzy Katarzyna Soj Kadra szkoły Zima- to dla mnie przyjemność. Od trzeciego roku życia wychowana na stokach i dwóch płozach. Dzięki chęci zdobywania doświadczenia i rozwoju- od kilku lat również snowboard nie jest mi obcy. Swoje doświadczenie oraz pasję łączę z wykształceniem pedagogicznym.

Dominik Dendys

Kadra szkoły

Absolwent AWF Katowice, trener motoryczny, Instruktor SITN-PZN, zawodnik Akademickiego Pucharu Polski, zawodów amatorskich w narciarstwie alpejskim i downhillu rowerowym. Doświadczenie w szkoleniu dzieci, młodzieży i dorosłych

Karolina Malecka

Kadra Szkoły

Artysta plastyk z duszą sportowca. Góralka z wyboru, euroinstruktor/trener/nauczyciel/tutor/mama z powołania 😉 Kocham przestrzeń, góry pod śniegiem, freetoury. Uczę tego co sama kocham, a że już się w życiu nastartowałam, to ze spokojem towarzyszę w nauce i treningu. Instruktor zawodowy, zimą i latem.

Beata Dendys-Januła

Biuro szkoły

zagarniam, ogarniam i wygarniam ( komu trzeba:)- czyli prowadzę biuro Freeridesport. Jestem instruktorem SITN PZN i trenerką grupy świetnych dzieciaków w MMS Dendysski. Kiedy nie pracuję, to czytam.

Agnieszka Hady

Kadra Szkoły

Instruktor zawodowy ISIA, Instruktor turystyki rowerowej, Licencjonowany przewodnik po Krakowie, Filolog ukraiński. Krakowianka wychowana w najpiękniejszy schronisku górskim Pod Durbaszką w Pieninach. Od dziecka zakochana w każdej formie ruchu. Góry, narty, rower, woda. Zdając najtrudniejszy egzamin w życiu zostałam przewodnikiem miejskim po Krakowie. Od 16 roku życia uczę jeździć na nartach. Poszerzając swój warsztat uzyskałam stopień Instruktora zawodowego po drodze odkrywając telemark, narciarstwo skiturowe, freeride. To połączenie stało się moją ścieżką zawodową. Latem biegam po krakowskim rynku. Zimą zarażam pasją do nart.

Adam Nestorowicz

Biuro szkoły

Absolwent AWF Katowice, instruktor narciarstwa, windsurfingu, kitesurfingu i... kilku innych rzeczy. Lubi pojeździć w puchu zimą, a lato rezerwuje dla freestyle'u na desce i kite'ie. Chętnie praktykuje hasła wyznawców "NO GRAVITY".

Jacek Gardoń

Kadra szkoły

Pochodzę z Wierchomli. Moją pasją, a równocześnie pracą, jest jazda na nartach i na rowerze. Zajmuję się głównie szkoleniami i koordynacją miejsc, w których pracuję- czyli latem Bike Park Kasina , a zimą Szkoła Narciarska Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju.Jestem członkiem Reprezentacji Polski Instruktorów Pol-Ski Demo Team.