obóz rowerowy MTB dla dzieci i młodziezy

Czerwcówka
Krynica - słotwiny arena
8-10.06.2023

Informacje

O OBOZIE

Nie możesz doczekać się wakacji? 😉 Jedź z nami na krótki 3 dniowy wypad do bike parku w Krynicy – Słotwiny Arena!  Znajdziecie tu wszystko, od bardzo łatwych zielonych tras, po trudne i urozmaicone z dużymi bezpiecznymi stolikami do skakania. Nocleg tuż przy wyciągu daje duży komfort.

ogólne infoprogram

miejsce

Bike Park Słotwiny Arena to bike park działający w okresie wiosna-jesień na terenie stacji narciarskiej Słotwiny Arena, w Krynicy-Zdrój. 10 km dobrze przygotowanych i na bieżąco utrzymywanych, zróżnicowanych tras jednokierunkowych będzie gwarancją wspaniałej zabawy. Bike Park to cztery trasy o różnym stopniu trudności: trasa zielona, dwie niebieskie (jedna w budowie) i trasa czerwona

Formularz zgłoszeniowy


zakwaterowanie

Pensjonat Slotwiny Arena znajduje się na terenie ośrodka narciarskiego/rowerowego. Dogodne położenie w niewielkiej odległości od stoku pozwala w komfortowy sposób korzystać z oferty letniej i zimowej. Pensjonat posiada komfortowo urządzone pokoje, w którym każdy posiada własną łazienkę. Na terenie pensjonatu znajduje się restauracja, proponująca gościom menu regionalne. Sala szkoleniowa na terenie pensjonatu umożliwia organizację szkoleń i wyjazdów grupowych.

Słotwiny Arena obóz mtb
pensjonat Słotwiny Arena obóz mtb
Krynica, Słotwiny Arena obóz mtb

CENNIK

OBÓZ Krynica/słowtiny arena
PLN 1490
  • przejazd busami z Bielska- Białej wraz z rowerami na miejsce
  • 2 noclegi w wygodnym pensjonacie tuż obok wyciągu
  • śniadania i obiadokolacje
  • 3 dni jazdy po bike parku Słotwiny Arena
  • całodobowa opieka pedagogiczna i instruktorska
  • 3-dniowy karnet do bike parku

Formularz zgłoszeniowy

Galeria