rozjeżdżanie przed sezonowe
22-26.10.2023

Informacje

O szkoleniu

Wejście w sezon narciarski już w październiku? Czemu nie! 🙂 Rozjeżdżanie przedsezonowe na lodowcu Stubai to najlepszy sposób na dobre wejście w sezon zimowy oraz pracę nad techniką.

szkolenie na trasie


Miejsce szkoleń

Lodowiec Stubai to ponad 100 km tras zjazdowych. 100% Gwarancja śniegu od października do czerwca! Dolina Stubai jest słynna z pięknych krajobrazów oraz dzięki północnej ekspozycji stoków, doskonałych warunków śniegowych.  Najdłuższy zjazd osiąga 10 km długości. Do dyspozycji fanów śniegu są: funpark, pucharowy odcinek treningowy, trasa z pomiarem czasu, lodowa wieża wspinaczkowa, wysokogórska trasa biegowa, fascynujący teren do freeride oraz restauracje i wypożyczalnie nart. Są również atrakcje dla najmłodszych, dla których otwarto klub narciarski Micky Mouse. 

Stubai - obóz narciarski

ważne informacje

Rezerwacje miejsc potwierdzamy po wpłacie należności za szkolenie.

Opłaty prosimy kierować na konto szkoły:

Santander  Bank Polska / Oddział Bielsko-Biała        

97 1910 1048 2512 0645 5626 0001

   

Freeridesport Grzegorz Dendys zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych- prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej. 

 

UWAGA! Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania lub przerwania szkolenia   w przypadku, gdy wskutek zarządzeń władz- zarówno krajowych, jak i zagranicznych,   w tym w szczególności w związku ze stanem epidemii i/lub stanem zagrożenia epidemicznego – Organizator szkolenia do chwili rozpoczęcia szkolenia lub w trakcie jego trwania objęty zostanie zakazem lub ograniczeniem prowadzenia działalności.                             

Jeśli skutkiem w/w zarządzeń będzie brak możliwości przeprowadzenia lub kontynuacji szkolenia lub wskutek których transfer lub pobyt personelu Organizatora szkolenia do miejsca lub w miejscu przeprowadzenia szkolenia będzie niemożliwy lub nie będzie mógł być kontynuowany- znajdą zastosowanie przepisy art. 495 Kodeksu cywilnego , a organizator stosownie do okoliczności z uwzględnieniem treści art. 495 par. 1 albo par. 2 Kodeksu cywilnego dokona zwrotu Uczestnikowi szkolenia  całości albo części wynagrodzenia Organizatora szkolenia, jakie uiścił Uczestnik szkolenia. 

     


zakwaterowanie

POLECANE ZAKWATEROWANIE  21-26.10.2023

W tym obiekcie śpi kadra 🙂

Pensjonat Tina usytuowany jest w samym sercu doliny Stubaital. Oferuje on urządzone w stylu rustykalnym pokoje oraz bezpłatne WiFi. Pensjonat zlokalizowany jest 1,5 km od centrum miejscowości Neustift. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz obejmują łazienkę z prysznicem lub wanną. Codziennie rano na miejscu serwowane jest świeżo przygotowane śniadanie w formie bufetu, które obejmuje domowe produkty, w tym dżemy.  Na miejscu dostępna jest przechowalnia sprzętu narciarskiego i suszarka do butów narciarskich. Ponadto Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking przed budynkiem.

 

pensjonat tina

CENNIK

rozjeżdżanie przedsezonowe
stubai
PLN 1350
  • szkolenie w grupach z instruktorem
  • 1 videoanaliza na stoku

Formularz zgłoszeniowy

Galeria