trening wyjazdowy enduro/dirt dla dzieci i młodzieży

trening wyjazdowy do czech
tosovice/bike park koprivna
23-29.06.2024

Informacje

O treningu

2 bike parki w Czechach (Tosovice i Koprivna), jeden z najlepszych pumptracków w Europie, nocleg w wygodnym hotelu tuż przy wyciągu –  to będzie dobry początek wakacji! Zapraszamy na 7-dniowy trening wyjazdowy, gdzie będzie duuużo jeżdżenia 🙂

ogólne infoprogram

miejsce

 

HEIBIKEPARK to grawitacyjny park downhillowy, MTB na terenie Czech zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych Rider’ów.  Znajdziecie tutaj łatwiejszą zieloną trasę idealną dla rodzin z dziećmi, niebieską trasę, jumpline w stylu kanadyjskim lub trasy zjazdowe dla doświadczonych rowerzystów. Tuż obok Bike Parku znajduje się jeden z lepszych pumptrack’ów w Europie, po którym również będziemy jeździć, dodatkowo poskaczemy na świetnie przygotowanych stolikach! A to wszystko w jednym miejscu.

KOPRIVNA to czeski bike park, który ze względu na swą różnorodność, nadaje się zarówno dla zupełnie początkujących, tak dla doświadczonych rowerzystów. Park oferuje sześć różnych tras  z różnymi wariantami, drewniany pumptrack oraz big air bag, skok do wielkiej napompowanej poduszki. 

 

Tosovice

Formularz zgłoszeniowy


zakwaterowanie

Hotel Heipark jest idealnym miejscem na obozy dla dzieci i młodzieży. Zakwaterowanie w pokojach 4-6 osobowych. Przed ośrodkiem znajduje się bezpieczna przestrzeń, gdzie Wasze pociechy będą mogły odpocząć, wyszaleć się po zajęciach. Restauracja hotelowa serwuje pyszne śniadanie i obiadokolacje.

Tosovice obóz mtb dla dzieci
heipark tosovice obóz z freeride sport
Tosovice obóz mtb

CENNIK

trening wyjazdowy tosovice/bike park koprivna
PLN 1660 + 12000KC
  • przejazd busami z Bielska- Białej wraz z rowerami na miejsce
  • 6 noclegów w wygodnym pensjonacie tuż przy wyciągu
  • śniadania i obiadokolacje
  • 3 dni jazdy w Bike Parku Heipark Tosovice, zajęcia na pumptracku, skakanie na stolikach (zajęcia rowerowe 5 godzin dziennie)
  • 3 dni jazdy w Bike Parku Koprivna
  • całodobowa opieka pedagogiczna i instruktorska
  • karnety do bike parków (6 dni)
  • w dzień restowy - wejście na trampoliny, tor bobslejowy itp.

Formularz zgłoszeniowy

Galeria