szkolenie carvingowe, sportowe lub freeride'owe

zakończenie sezonu z apres ski
maso corto
2-6.04.2024

Informacje

O szkoleniu

Jak zakończenie sezonu to z przytupem i w luźnej atmosferze! Poza codziennymi szkoleniami zapraszamy również na apres ski, tańce i przywitanie wiosny 🙂

 

Do wyboru macie poniższe szkolenia:

szkolenie carvingowe

szkolenie sportoweszkolenie Freeride'owe

Obóz narciarski w Maso Corto
wyjazd szkoleniowy do Maso Corto


Miejsce szkoleń

Maso Corto to włoski ski resort położony w Tyrolu Południowym w Dolinie Van Senales. Ośrodek leży u podnóża lodowca Hochjoch. Łączna długość tras to 37 kilometrów, Maso Corto dysponuje 12 nowoczesnymi wyciągami narciarskimi  (2 gondole, 6 wyciągów krzesełkowych, 4 wyciągi orczykowe). Ośrodek cieszy się dobrą bazą noclegowa i gastronomiczną.

Maso Corto

ważne informacje

Rezerwacje miejsc potwierdzamy po wpłacie należności za szkolenie.

Opłaty prosimy kierować na konto szkoły:

Santander  Bank Polska / Oddział Bielsko-Biała        

97 1910 1048 2512 0645 5626 0001

   

Freeridesport Grzegorz Dendys zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych- prosimy o zapoznanie się z informacją poniżej. 

 

UWAGA! Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania lub przerwania szkolenia  w przypadku, gdy wskutek zarządzeń władz- zarówno krajowych, jak i zagranicznych,  w tym w szczególności w związku ze stanem epidemii i/lub stanem zagrożenia epidemicznego – Organizator szkolenia do chwili rozpoczęcia szkolenia lub w trakcie jego trwania objęty zostanie zakazem lub ograniczeniem prowadzenia działalności.                             

Jeśli skutkiem w/w zarządzeń będzie brak możliwości przeprowadzenia lub kontynuacji szkolenia lub wskutek których transfer lub pobyt personelu Organizatora szkolenia do miejsca lub w miejscu przeprowadzenia szkolenia będzie niemożliwy lub nie będzie mógł być kontynuowany- znajdą zastosowanie przepisy art. 495 Kodeksu cywilnego , a organizator stosownie do okoliczności z uwzględnieniem treści art. 495 par. 1 albo par. 2 Kodeksu cywilnego dokona zwrotu Uczestnikowi szkolenia  całości albo części wynagrodzenia Organizatora szkolenia, jakie uiścił Uczestnik szkolenia. 

     

CENNIK

wyjazd za zakończenie sezonu
PLN 1350
  • Dziennie 5 godzin szkolenia
  • opieka instruktora podczas szkolenia

Formularz zgłoszeniowy

Galeria